BANT DÜKKANI İZMİT KAĞIT PAZARLAMA AMBALAJ SAN. TİC. LTD. ŞTİ BANT DÜKKANI
    
  Markalar         Çok Satanlar         İndirimdekiler         En Yeniler         Fırsat Ürünleri
BANT DÜKKANI İZMİT KAĞIT PAZARLAMA AMBALAJ SAN. TİC. LTD. ŞTİ BANT DÜKKANI | bant dükkanı, bantcı,bant fiyat,izmit kağıt, kağıtçı, bantçı, karaköy, ambalaj, temizlik, bant, bant çeşitleri, vege 45*100, izmit kağıt pazarı, bantlar, kraft kağıt, çaykur, lipton, astel, vege bant, çift taraflı bant, balonlu naylon, baloncuk, koli, kolici, naylon, naylon torba, maskeleme bandı, nescafe, doğadan, maraton, selpak, koroplast, parex, korozo, merşet, bardak, bardakçı, izmitkağıt, izmit bant, beyoğlu, bant pazarı, bant dünyası, bant burada, yağlı kağıt, klişe bandı, reflektif bant, fosforlu bant, bez bant, bantçılar, beyoğlu bantçı, karaköy bantçı, karaköy bant
 
 

 

 
Hakkımızda
 

1972 yılından beri Karaköy’de toptan ve parekende olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Amaçlarımız, hayallerimiz, azim ve hedeflerimizle bugünlere ulaşmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

          2012 yılından bu yana Toptan ve Parekende satışların yanında günlük hayatın vazgeçilmezi internet yani  e-ticaret sistemimiz üzerinden de online olarak hizmet vermekteyiz.

Ambalaj, Bant, Temizlik, Gıda, Hırdavat ve Kırtasiye gibi birçok alandaki ihtiyaçlarınıza hizmet etmek için    yaklaşık 20  seçkin markanın bayiliğinde ve 200.000 ‘e yakın ürün çeşitliliğimizle e ticaretin de vazgeçilmezi olmak için çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.

 
 
 
 
 

  Copyright © İZMİT KAĞIT PAZ. AMBALAJ SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ